Домофон SLINEX SL-07IP === ЗНИЖКА ===


Домофон SLINEX SL-07IP === ЗНИЖКА ===

Технічні характеристики

Колір корпусу: чорний
дисплей: 7
Матеріал корпусу: алюміній
Живлення: 100-240 В або +12 В
Роздільна здатність екрану: 800x480
Кількість камер: 2
Тип установки: настінна накладна
Габаритні розміри: 230х165х22 мм
Функція пам'яті: Внутрішня пам'ять на 100 кадрів + SD до 32 Гб
Тип інтеркома: Є, з SL-10M, SL-10, SL-07T, SL-07M, SL-07, MS-07M, SQ-07M, SQ-07, SM-07M, SM-07, SM-04M, MS-04M , MS-04, в інтеркомом до 4-х моніторів.
Управління домашньою автоматикою: ні
Кількість панелей виклику: 2
Споживання живлення: Вт
сигналізація: ні
Сценарії: ні
Автовідповідач: ні
Режим фоторамки: ні
Мультимедійні можливості: Запис відео та фото своїх відвідувачів
Кількість мелодій виклику: 16
Підключення до інтернету: є
Мова меню: російська
голосів 2

8170 грн
купити

При розробці моделі домофона Slinex SL-07IP були враховані всі побажання користувачів, а також додані нові корисні функції.

Корпус виконаний з бездоганно гладкого алюмінію і скла, має кілька колірних рішень, щоб навіть найвибагливіший покупець зміг вибрати те, що підійде саме йому.

Пристрій має безліч позитивних аспектів, які дозволять зробити роботу з ним максимально приємною і простий. Модель має досить великий екран (7 дюймів), що дозволяє легко розглянути що відбувається на вулиці або в приміщенні. Slinex SL-07IP дуже зручний у використанні тим, що можливе підключення до Інтернету по Wi-Fi або Ethernet.

еще...

Розпродаж залишків. Обмежена кількість.

Відгуки: 2

Сергей

06 ноября 2017
рейтинг
рейтинг

Видеодомофон действительно неплохой, да и цена как для такого устройства разумная. Среди функций домофона есть переадресация видеовызова на планшет или смартфон, есть возможность удаленно открыть дверь и поговорить с человеком у двери. Но это все же гибридная версия, то есть возможность просматривать видео на смартфоне есть только для аналоговых камер. Но все же модель достойная внимания благодаря достаточному функционалу и умеренной цене.

плюси:

Цена, хороший функционал

мінуса:

нет

Сергей

06 ноября 2017
рейтинг
рейтинг

Очень полезная вещь, купил по примеру соседей, теперь не нужно выходить на улицу, чтобы увидеть, кто пришел, так же он отлично сочетается с дистанционным открытием двери. В комплекте идут две камеры, одну установил на дверь вторую для дома (так как есть функция записи, то использую, как меру предосторожности), благодаря Wi-Fi наблюдаю за домом и на рабочем месте. Монитор удобный, все легко настраивается, но питается Slinex SL-07IP только от сети

плюси:

Хорошее разрешение видео, удобная панель, возможность работы с двумя камерами, дополнительная защита для дома, удаленный просмотр

мінуса:

Нет батареи, не может работать в автономном режиме.