Відеодомофон ATIS AD-740HD S-Black


Відеодомофон ATIS AD-740HD S-Black

Технічні характеристики

голосів 0

3920 грн
купити

Домофон ATIS AD-740HD S-Black призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше жиле або робоче приміщення.
Функціонал відеодомофонів ATIS AD-740HD S-Black

• до домофону можливо підключити одночасно 2 HD / аналогові викличні панелі і 2 HD / аналогові відеокамери, 2 датчика тривоги, 1 додатковий монітор (або телевізор) з НЧ входом, також паралельно ще 3 відеодомофона;

• домофон AD-740HD S-Black оснащений кольоровим TFT-екраном з діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 1024 * 600 пікселів;

• розмова з відвідувачем здійснюється

еще...

в режимі гучного зв'язку (HandsFree);

• управління домофоном відбувається за допомогою сенсорних кнопок;

• слот на microSD карту об'ємом до 32 Гб (клас не нижче 10-го) - купується окремо;

• вбудована пам'ять на 128 Мб;

• запис фото / відео з руху (детектор руху на 1 канал), по тривозі (при підключених охоронних датчиках), а також автоматично і вручну;

• інтерком;

• вибір мелодії для кожної панелі.
ЗАПИС ФОТО І ВІДЕО

Запис фото проводиться тільки на внутрішню пам'ять, відео зі звуком - на MicroSD карту (купується окремо). В режимі розмови запис фото / відео відбувається автоматично, також можна зробити запис вручну.

Також в домофон ATIS AD-740HD S-Black є запис по руху (фото або відео, в залежності від обраних налаштувань). Запис по детектору руху можна зробити тільки з однією підключеної панелі або відеокамери.

При наявності підключених датчиків тривоги можна активувати в меню запис по тривозі фото або відео відвідувачів.

Архів записаного фото / відео можна переглядати на відеодомофон, на який вівся запис, або на ПК з MicroSD. Записані у внутрішню пам'ять фотографії можна перенести на MicroSD карту.
Функціонал користувацького інтерфейсу

Інтуїтивно зрозуміле меню (в тому числі українською мовою) відеодомофона AD-740HD S-Blackпозволіт без праці налаштувати конфігурацію системи: призначити мову системи; налаштувати мелодію і гучність дзвінка, тривалість дзвінка; вибрати режим запису Фото / Відео, включити або вимкнути детектор руху; включити запис відеоповідомлення від відвідувачів (тільки при встановленій MicroSD карті); встановити спосіб запису по тривозі (фото / відео), тривалість тривожного сигналу; налаштувати яскравість, контрастність і кольоровість екрану; відформатувати внутрішню пам'ять і SD-карту.
ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ відеодомофон ATIS AD-740HD S-Black

На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки управління:
- кнопки збільшення / зменшення гучності;
- вхід в системне меню;
- інтерком;
- перегляд зображення з викличних панелей / камер;
- кнопка відповіді на виклик;
- відкриття підключеного електрозамку;
- завершення розмови з відвідувачем.
КОМПЛЕКТАЦІЯ відеодомофон ATIS AD-740HD S-Black

У комплекті поставки до відеодомофону AD-740HD S-Black додається:
настінний кронштейн;
монтажні аксесуари;
комплект сполучних проводів;
інструкція по експлуатації російською мовою.
Сумісність

Домофон ATIS AD-740HD S-Black сумісний з AHD | CVBS викличними панелями, які працюють в стандарті PAL, а також AHD | CVBS камерами відеоспостереження будь-якого виробника.

Відгуки: 0