Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-K15P


Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-K15P

Технічні характеристики

голосів 0

3075 грн
купити

Споруда якісної системи відеоспостереження неможлива без технологічної камери. Останнім часом все більшої популярності в приватних системах відеоспостереження знаходять бездротові камери, які дуже прості в установці і не вимагають спеціальних знань по налаштуванню. Яскравим представником сімейства таких гаджетів є модель K15P від ​​Dahua.

Особливості та можливості камери Dahua K15P
Дану камеру можна сміливо віднести до числа надійних «середнячків». Вона не може похвалитися вражаючими характеристиками відеокамери або унікальними можливостями спостереження на 360 градусів. Однак того арсеналу можливостей, які закладені

еще...

в камеру виробником, цілком достатньо для того, щоб забезпечити якісну роботу. Розглянемо їх докладніше.

Серцем камери є 1,3 Мп сенсор 1/3 "Progressive Scan CMOS. Об'єктив має фіксовану фокусну відстань в 2,8 мм, що забезпечує досить широкий кут огляду в 92 градусів. Встановлена ​​в кутку кімнати камера забезпечує повних охоплення приміщення, практично без сліпих зон.

Надійну роботу пристрою також забезпечують допоміжні системи:

режим роботи день / ніч (присутній ІЧ підсвічування, яка дозволяє отримати якісну монохромну запис високої контрастності на відстані в 10 метрів, при зйомці в повній темряві);
автоматичні системи компенсації роботи ІК підсвічування;
слот для розширення внутрішньої пам'яті до 128 Гб;
бездротове з'єднання з можливістю віддаленого доступу через інтернет до 10 користувачів.
Як підключити та налаштувати камеру Dahua K15P
Камера поставляється в комплекті з надійним і ергономічним кронштейном для настінного кріплення. Щоб її встановити, досить зробити кілька отворів в стіні і закріпити її дюбелями.

При цьому до камери не потрібно підводити додаткові лінії відеозв'язку. Все, що потрібно - наявність поруч з місцем установки розетки 220В, так як харчування камери здійснюється від мережі 220В.

Доступ до налаштувань камери та управління нею здійснюється за допомогою софта від виробника - сервісу Easy4ip. Керуючий додаток можна скачати на смартфон і за допомогою майстра додавання нової камери включити свій девайс в список дозволених до управління. Налаштування займає до 5 хвилин. Все що потрібно - відсканувати QR-код на камері і задати параметри доступу.

Сервіс дозволяє не тільки віддалено контролювати камеру, але і вести запис в хмарне сховище. Для цього необхідно вибрати один з декількох тарифних планів.

Де в Україні найвигідніше купити Dahua K15P
Купівля оригінальної камери спостереження - основа безпеки всієї системи. Тільки надійні і відповідальні виробники піклуються про належну якість і витривалості своїх пристроїв. Тому, важливо не купити двійник Dahua K15P, що копіює тільки її зовнішній вигляд, а дійсно працює апарат.

Звернувшись в інтернет-магазин dss.od.ua ви захистите себе від можливості купити підробку. Ми гарантуємо оригінальне походження камери Dahua K15P і офіційне її гарантійне супровід.

Відгуки: 0